بروزرسانی لایسنس دایرکت‌ادمیندر صورتی که به هر دلیلی نیاز به تغییر لایسنس دایرکت‌ادمین نصب شده بر روی سرور مجازی یا سرور اختصاصی لینوکس خود دارید، کافی است با اجرای دستورات زیر در محیط ssh سیستم عامل لینوکس ، لایسنس دایرکت‌ادمین خود را تغییر دهید و کلیه تنظیمات مربوط به آن را به روز کنید:

# cd /usr/local/directadmin/scripts
# ./getLicense.sh 123 1234
# service directadmin restart

۱۲۳ و ۱۲۳۴ که با رنگ قرمز و آبی مشخص شده‌اند به ترتیب Client ID و License ID لایسنس دایرکت‌ادمین جدید شما هستند که باید وارد کنید. بعد از وارد کردن اطلاعات لایسنس جدید دایرکت‌ادمین، وارد کنترل پنل ادمین شده و از طریق یوزر ادمین ، قسمت آپدیت و به روزرسانی را چک کنید. لایسنس جدید دایرکت‌ادمین شما با موفقیت بروزرسانی شده است!

فعالسازی لایسنس‌ها

تمامی لایسنس‌ها طی ۳۰ دقیقه الی ۱۲ ساعت کاری فعال خواهند شد. این بازه زمانی به این دلیل است که لایسنس‌ها در ابتدا می‌بایستی توسط شرکت دایرکت‌ادمین تائید شوند.


امکان تغییر آی‌پی

کلیه لایسنس‌ها حداقل یکبار در طول هر ماه امکان ویرایش IP سرور را دارا می‌باشند. و اینکار در حال حاضر توسط ما انجام می‌شود که بایستی جهت درخواست تیکت ارسال نمایید.


پشتیبانی دایرکت‌ادمین

کاربران برای پشتیبانی می‌بایستی از قسمت پشتیبانی سایت اصلی دایرکت‌ادمین اقدام کنند، لذا در صورت نیاز به پشتیبانی فارسی زبان توسط ما، می‌توانید جهت عقد قرارداد از قسمت ارتباط با ما درخواست خود را عنوان کنید.

LiveZilla Live Chat Software